grajewski@patryk.info

 

O nas

Andromasters

Witam Cię serdecznie!

Nasza firma zajmuje się tworzeniem aplikacji na mobilną platformę Android. Traktujemy ten system bardzo poważnie, gdyż widzimy w nim duży potencjał na przyszłość. Dlaczego Andromasters skupia się w szczególności na systemie Android można przeczytać w artykule: „Dlaczego Android ?”.

Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Dlatego jeśli masz pomysł na aplikację, stronę internetową lub inne zagadnienie związane z programowaniem (C#, Java, C, C++, Python i inne) proszę Cię o kontakt. Postaramy się jak najszybciej odpisać na twoje zlecenie i stworzyć kosztorys.

Nie ograniczamy się do technologii mobilnych. Nowoczesne rozwiązania potrzebują synchronizacji z komputerami oraz witrynami internetowymi. Dlatego tworzymy także wyspecjalizowane oprogramowania na zamówienie, które potrafi współpracować ze smarfonami lub tabletami. Nasze prace będą umieszczone sukcesywnie w zakładce „Nasze aplikacje”.

Strona, na której jesteś, jest naszą stroną firmową, a zarazem stanowi (lub stanowić będzie) źródło informacji programistycznych i branżowych. Zapraszamy do skorzystania z informacji zawartych na tej stronie oraz wyrażania własnych opinii na ich temat (będą bardzo pomocne - dziękujemy).

W razie pytań lub zamówień proszę o kontakt poprzez formularz, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. lub na telefon +48 603548684.

Pozdrawiam,

Patryk Grajewski

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityka prywatnosci. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuj pliki cookies z tej strony.