grajewski@patryk.info

K2 Comments

Cloudy Sms Backup - SMSy w chmurze

Wielkość czcionki zmniejsz czcionkę zwiększ czcionkę
Drukuj
Cloudy Sms Android

Cloudy Sms Backup - archiwizacja smsów w chmurze.

Nowa aplikacja Andromasters umożliwia codzienną, automatyczną archiwizację smsów w chmurze. Google Drive. Aplikacja synchronizuje pliki z smsami z dyskiem Google Drive. Pliki moglą mieć postać tekstową TXT, XML, JSON, DB bazy danych lub wyeksportowane do pliku Google Spreadsheet (odpowiednik Excela w chmurze). Dzięki możliwości eksportu do Google Spreadsheet możliwe jest generowanie plików także do innych formatów np. PDF, HTML, CVS, ODS, XLS (Excel). Smsy w arkuszach są podzielone ze względu na datę odebrania/wysłania oraz nazwę osoby smsującej. Aplikacja głównie służy temu, aby baza danych smsów nie obciążała pamięci telefonu. Z doświadczenia wielu użytkowników wynika, że liczba smsów przekraczająca 10000+ poważnie potrafi zwolnić pracę smartfona. Cloudy Sms Backup umożliwia import jak i eksport smsów do i z pamięci telefonu. Aplikacja obsługuje wiele kont Google Drive (@gmail) oraz pozwala na dodawanie swoich spreparowanych smsów do telefonu.

Projekt w dalszej fazie będzie rozszerzony o wersję, która powiadomi właściciela telefonu, że otrzymał sms-a. Powiadomienie będzie kierowane do tabletu lub komputera, na którym osoba aktualnie pracuje. Osoba po otrzymaniu powiadomienia będzie mogła odpowiedzieć na sms za pośrednictwem tabletu lub komputera. Takie udogodnienie daje możliwość zdalnego wysyłania smsów nawet bez kontaktu fizycznego. Stawiamy także na dość nietuzinkowy interfejs graficzny.

WERSJA CLOUDY JUŻ DOSTĘPNA W GOOGLE PLAY : Cloudy SMS Backup

PłATNA WERSJA : Cloudy SMS Backup PRO

Sms Backup Google Drive - Android Market

Link z 1mobile.com

  • Ostatnio zmodyfikowano piątek, 02 maj 2014
Administrator

- administrator i założyciel Andromasters. Od dziecka pasjonat informatyk. Specjalizuje się w programowaniu na przenośne urządzenia z systemem Android.

Strona: andromasters.pl

Media

1 komentarz

Zostaw komentarz :

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityka prywatnosci. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuj pliki cookies z tej strony.