grajewski@patryk.info

K2 Comments

Quiz Biblijny na Androida

Wielkość czcionki zmniejsz czcionkę zwiększ czcionkę
Drukuj

Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana" przy współpracy z Andromasters prezentuje aplikację Quiz Biblijny.

Biblia jest Księgą Życia. Ten niezwykły zbiór Natchnionych Ksiąg, stanowi swego rodzaju List od Boga Ojca, skierowany do każdego z nas. Niesie ze sobą uniwersalne drogowskazy, modele pozytywnych zachowań i postaw. Ale to znacznie za mało, żeby ująć całą treść. Trzeba powiedzieć, że przede wszystkim, mówi o nieskończonej miłości Boga względem człowieka. Miłości, która wypełniła się na krzyżu i sprawiła, że śmierć nie ma nad nami mocy. Dobra Nowina o Zbawieniu, dociera na wszystkie kontynenty, jest przekładana na wiele języków świata. Po Pismo Święte sięgają ludzie pragnący poznawać Chrystusa, łaknący prawdy - o świecie i sobie samych. Żywe Słowo Boga zachwyca, zadziwia, ożywia i pokrzepia w chwilach trudnych, pobudza do refleksji, do zmiany na dobre. Czerpią z niego inspiracje również artyści. To, na ile treści biblijne przemieniają ludzkie serca, zależy od indywidualnego otwarcia na Łaskę.

Jedną z propozycji sięgnięcia po Pismo Święte jest Ogólnopolski Konkursu Wiedzy Biblijnej. Każdego roku, przystępuje do niego ok. 30 tys. uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Organizatorzy z Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”, poszukują wciąż nowych form zachęty osób świeckich do zgłębiania tej Księgi. W całym kraju, organizowane są spotkania z Pismem Świętym, warsztaty biblijne i konferencje poświęcone tej tematyce. Wychodząc naprzeciw potrzebom czasu, oddajemy teraz w ręce użytkowników smartfonów, Quiz Biblijny. Mamy nadzieję, że takie połączenie dobrej zabawy i sprawdzenia wiedzy z zakresu Pisma Świętego, przyczyni się do jeszcze szerszego grona młodych osób, zainteresowanych Konkursem Biblijnym, ale przede wszystkim, rozmiłowanych w Słowie Chrystusa - które jest żywe i skuteczne. Słowo Boże, naszym skarbem!

Link do Quizu Biblijnego

  • Ostatnio zmodyfikowano niedziela, 01 czerwiec 2014
Administrator

- administrator i założyciel Andromasters. Od dziecka pasjonat informatyk. Specjalizuje się w programowaniu na przenośne urządzenia z systemem Android.

Strona: andromasters.pl

Media

Więcej w tej kategorii: « BabyChat - Asystent Ciążowy

Zostaw komentarz :

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z polityka prywatnosci. Dowiedz się więcej o polityce prywatności.

Akceptuj pliki cookies z tej strony.